Reliable Company
CONTACT
+48 608 68 33 44
MPL Design
ul. Kpt. Drzewieckiego 15 m 67
87-100 Toruń, POLAND
e-mail: kontakt@mpldesign.pl

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie (SEO od angielskiego Search engine optimization) jest to szereg działań mający na celu osiągnięcie jak najwyższej pozycji strony w wyszukiwarkach internetowych. Tak naprawdę pozycjonowanie jest kluczowym elementem popularności każdej witryny www i to od niego zależy, czy dana witryna odniesie sukces i będzie miała szanse oraz perspektywy rozwoju czy też pozostanie stroną, która jest w Internecie, ale nikt jej nie odwiedza.

W cenę jednorazowego pozycjonowania stron wliczone jest:

  1. Przygotowanie strony do rejestracji w wyszukiwarkach - by miała wysokie pozycje będą konieczne pewne drobne zmiany w kodzie strony jest to tzw. optymalizacja.
  2. Rejestracja (ponad 600 wyszukiwarek i katalogów) i pozycjonowanie strony.
  3. Wysłanie raportów z pozycją na określone słowo w danej wyszukiwarce.

Opłata za pozycjonowanie strony internetowej wg oferty powyżej jest opłatą jednorazową. Płatność za pozycjonowanie jednorazowe podzielona jest na dwie części. Każda następna poprawa pozycjonowania, którą można sobie zrobić np. raz na pół roku lub raz na rok to połowa kosztów nowego pozycjonowania.

Bądź widoczny w Internecie, wyróżniaj się spośród wielu podobnych do siebie stron nie tylko wyglądem, ale także pozycją, bez której nie ma większych szans na sukces. Zleć pozycjonowanie fachowcom, którzy doskonale znają się na promocji i reklamie w wirtualnym świecie.

Prowadzimy również kampanie reklamowe Google AdWords

logo_m
Copyright © MPL Design 2009-2010.
All rights reserved.
Main page | Discounts | About Us | Offer | Portfolio | Contact | Help